Спеціальні потреби

Ситуація на ринку праці у США краща, але безробіття вище


Уряд Сполучених Штатів вважає, що у липні помітно покращала ситуація на ринку праці, хоча дещо зріс рівень безробіття.

У п’ятницю уряд повідомив, що в липні, після трьох місяців поспіль повільного зростання працевлаштування, на 163 тисячі збільшилася кількість людей, які знайшли працю. Це найбільша кількість від лютого.

Однак, хоча більша кількість безробітних знайшла нове місце праці, рівень безробіття у липні збільшився до 8.3%, тоді як протягом двох попередніх місяців безробіття сягало 8.2%. Таким чином рівень безробіття перевищує 8% вже протягом 42 місяців у час, коли країна намагається вийти з найсерйознішої рецесії від 1930-х років.

І хоча підприємства значно збільшили кількість осіб, прийнятих до праці, майже 13 мільйонів американців залишаються без праці. Зростання найбільшої у світі економіки сповільнилося в період від квітня до червня цього року до рівня 1.5% із дещо вищого темпу на самому початку року.

Стан економіким став найважливішим питанням президентської кампанії, під час якої республіканський претендент Мітт Ромні звинувачує чинного президента Барака Обаму у відповідальності за повільний темп оновлення економіки. Проте Обама твердить, що це політика республіканців з-перед 2009 року, коли він зайняв президентську посаду, великою мірою довела до рецесії та повільного поступу під час його перебування в Білому домі.

Відео - найголовніше

Дипломатія образів Олени Зеленської у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:45 0:00
XS
SM
MD
LG