Спеціальні потреби

США закликали припинити переслідування Княжицького та Кошкіної


Посол США в ОБСЄ Іян Келлі
Посол США в ОБСЄ Іян Келлі
Ми закликаємо уряд України припинити переслідування у цих справах та підтримати плюралізм та незалежність ЗМІ
Посол США в ОБСЄ, Іян Келлі
США занепокоєні обмеженням свободи ЗМІ з боку уряду України напередодні виборів у жовтні. Про це у четвер у Відні заявив посол США в ОБСЄ, Іян Келлі.

«Ми відзначаємо, що незалежні ЗМІ та їх власники піддаються все більшому тиску, який схоже чиниться з метою вплинути на їх роботу. Останні дії уряду включають кримінальні розслідування, кримінальні переслідування, обшуки податковою та погрози відібрати ліцензію на мовлення», - йдеться у заяві Іяна Келлі.

«Прикладами цього є влаштований податковою 12-го липня обшук на каналі ТВі, порушення кримінальної справи проти директора каналу ТВі Миколи Княжицького, та кримінальна справа проти журналістки видання Lb.ua Соні Кошкіної. Ці справи викликають занепокоєння та суперечать урядовому мораторію на перевірку ЗМІ до виборів 28 жовтня», - заявив Келлі.

Посол США в ОБСЄ також зазначив, що переслідування зазначених осіб продовжується незважаючи на звернення президента Віктора Януковича до прокуратури та податкової з вимогою перевірити наявність правової бази для розслідувань.

«Ми закликаємо уряд України припинити переслідування у цих справах та підтримати плюралізм та незалежність ЗМІ» - говориться у заяві посла.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG