Спеціальні потреби

Пом’якшено обмеження на відносини США з Кубою


Міністество фінансів США повідомило, що, починаючи з п’ятниці, розпочнеться запровадження пом’якшення обмежень на торгівлю і подорожі на Кубу для американців.

Це крок у напрямку мети, про яку минулого місяця повідомила адміністрація президента Обами, щодо нормалізації відносин з цією острівною комуністичною країною.

Згідно з правилами, американські громадяни не будуть змушені подавати прохання про дозвіл на поророж на Кубу задля будь-якої із 12 схвалених причин.

Американським подорожнім буде дозволено привезти придбані на Кубі товари на суму до 400 доларів, включно з тютюновими виробами, і алкоголем на 100 доларів.

Деякі члени контрольованого республіканцями Конгресу висловили опозицію до пом’якшення санкцій, кажучи, що це не заохочує до демократичного прогресу.

Хоча схвалені 50 років тому санкції, відповідно до рішення президента, будуть значно обмежені, повністю вони можуть бути скасовані лише Конресом.

В оприлюдненій у четвер заяві міністра фінансів Джека Лью сказано, що тепер Сполучені Штати «на крок ближчі заміни застарілої політики, яка не спрацювала».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG