Спеціальні потреби

США і Куба мають намір відновити пряме поштове cполучення


США і Куба завершили другий раунд переговорів, спрямованих на відновлення прямого поштового сполучення між двома країнами, перерваного 50 років тому. Проте, сторони відклали на пізніше більш делікатне питання про приземлення кубинських літаків на американській території.

Кубинське МЗС повідомило, що обидві сторони погодилися продовжити переговори в найближчому майбутньому, підкресливши, що «опрацювання умов доставки пошти регулярними прямими маршрутами в обох напрямках» є ключем до їх успішного завершення.

У Державному департаменті відзначили, що метою переговорів США і Куби є «опрацювання деталей пілотної програми прямої доставки пошти між двома країнами».

Куба повідомила, що переговори між поштовими службами двох країн проходили «в поважній атмосфері», а Секція американських інтересів при посольстві Швейцарії на Кубі повідомила, що представники США «охарактеризували дискусії як плідні».

Американська делегація на чолі з виконавчим директором Поштової служби США з міжнародного поштового обміну Ліа Емерсон, побувала на об'єктах кубинської пошти.

Дві країни не підтримують прямих дипломатичних відносин, але зберігають дипломатичні місії більш низького рівня в столицях одна одної. Прямий поштовий обмін між США і Кубою був перерваний в 1963 році.
XS
SM
MD
LG