Спеціальні потреби

У США зросла захворюваність на COVID-19 - домінує варіант "Дельта"


Директорка Центру з контролю і профілактики захворювань Рошель Валенськи (архівне фото)
Директорка Центру з контролю і профілактики захворювань Рошель Валенськи (архівне фото)

В уряді США повідомили у четвер, що число випадків зараження COVID-19 збільшилася приблизно на 11 відсотків, причому майже виключно серед людей, які не були вакциновані, в той час як домінуючим штамом в країні стає варіант «Дельта».

За словами директорки Центрів з контролю і профілактики захворювань США Рошель Валенськи, близько 93-х відсотків нових випадків зараження припадає на округи з рівнем вакцинації менше 40 відсотків.

Глава робочої групи Білого дому по боротьбі з коронавірусом Джефф Зіентс зазначив, що майже всі випадки смерті і госпіталізації мають місце серед нещеплених.

Цього тижня в уряді заявили, що варіант "Дельта" став найпоширенішим штамом в Сполучених Штатах. Цей дуже заразний варіант також домінує в ряді інших країн світу.

Велику увагу привертають повідомлення про ефективність вакцин від коронавірусу для попередження хвороби.

Як повідомляє видання The Wall Street Journal, результати оприлюдненого у Ізраїлі дослідження вказують, що вакцина Pfizer була на 64% ефективною у попередженні захворювання під час сплеску "Дельта" варіанту. При цьому дана вакцина була на 94% ефективною у попередженні серйозних випадків захворювання. Як відзначає видання, у компанії вказали, що нещодавнє дослідження вказало, що вакцина Pfizer захищає від нових варіантів вірусу.

Видання The New York Times​ повідомляє, що оприлюднене у журналі Nature дослідження вказує, що організми лише 10% людей, які отримали одну, із необхідних двох, дозу вакцини Pfizer, Moderna, могли нейтралізувати "Дельта" варіант вірусу. Видання звертає увагу на те, що дослідники дійшли висновку, що повністю вакциновані люди захищені від "Дельта" варіанту.

У статті використано матеріали Reuters, The Wall Street Journal, The Hill, The New York Times.

Дивіться також: Захист світу від дезінформації обговорили у штаб-квартирі ООН

Захист світу від дезінформації обговорили у штаб-квартирі ООН. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG