Спеціальні потреби

Американські законодавці розглядають питання допомоги безробітним


У понеділок законодавці Конгресу США повернулися із святкової відпустки. Перед ними низка спірних питань, які повинні бути розглянуті в цьому виборчому році, а вибори вирішать те, хто контролюватиме Сенат і Палату представників.

Одим з перших питань, буде справа продовження екстрених виплат для безробітних. Голосування в Сенаті про продовження виплат заплановане на понеділок. Демократичній більшості у Сенаті потрібно лише кілька голосів республіканських законодавців для прийняття рішення.

Проте його мусить схвалити також контрольована республіканцями Палата представників. Однак республіканські законодавці не дуже зацікавлені у продовженні федеральної фінансової допомоги для 1.3 мільйона американців, виплати яким по безробіттю закінчилися 28 грудня, якщо не буде скорочень в інших галузях.

Президент Барак Обама, який хотів би продовжити допомогу безробітним, запланував на вівторок зустріч у Білому домі з деякими громадянами, виплати яким закінчилися минулого місяця.

Республіканські законодавці продовжуватимуть зосереджувати свою увагу на кожному аспекті програми медичного страхування, прононуючи закон, який, за їх словами, захищатиме американців від «шкідливих наслідків цієї програми», яка в народі відома як «Обамакер».
XS
SM
MD
LG