Спеціальні потреби

Торговельні стосунки між США та Китаєм загострюються


Офіційний Вашингтон скаржиться на китайські автозапчастини у той час, як Пекін висловлює невдоволення новими тарифними законами США.

У понеділок Китай, у Всесвітній Торговельній Організації, звинуватив США в несправедливому підвищенні тарифів на тридцять товарів, серед яких автомобільні колеса і кухонна техніка. Такий крок Пекін зробив у час, коли торговельний представник США подав скаргу на, так би мовити, неналежні урядові субсидії для китайської автомобільної індустрії.

Президент США Барак Обама, як очікується, обговорить цю ситуацію у рамках свого передвиборчого турне під час зупинки у штаті Огайо. Цей штат є домом для багатьох американських автовиробників. Він також розглядається як один з основних полів битви між Бараком Обамою та Міттом Ромні у переддень президентських виборів. Як демократи, так і республіканці, звинувачують одні одних в нездатності захистити ринок праці США у контексті співпраці з Китаєм. Сьогодні 350-мільярдна індустрія автомобілебудування та автозапчастин забезпечує роботою вісімсот тисяч американців.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG