Спеціальні потреби

Республіканці і демократи досягли угоди щодо бюджету на 2016 рік


Учасники переговорів у Конгресі досягли угоди щодо проекту федерального бюджету до кінця 2016 року, що передбачає витрати уряду об’ємом 1,1 трильйона доларів і продовження багатьох популярних податкових пільг для компаній і фізичних осіб.

Республіканці у Палаті представників представили положення законопроекту про витрати ввечері у вівторок, після наради, яку очолював спікер палати Пол Раян. Вони включають зняття 40-літньої заборони на експорт сирої нафти з США, чого домагаються республіканці, і продовження на п’ять років податкових пільг для компаній, які працюють у сфері вітрової та сонячної енергетики, за що виступали демократи.

Законопроект також вводить дворічне заморожування податків, спрямованих на фінансування закону про реформу охорони здоров’я, прийнятого за активної підтримки президента Барака Обами. Йдеться про чинний податок на медичне обладнання і податок на деякі види медичних страхувань, які передбачалося ввести в 2018 році.

Очікується, що в четвер законопроект буде винесений на голосування в Палаті представників і Сенаті, які контролюються республіканцями.

Дивіться також: Зміну ставлення США до України прокоментували лідери діаспори

Зміну ставлення США до України прокоментували лідери діаспори. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG