Спеціальні потреби

Посол США в Україні закликає звільнити Юлію Тимошенко з в’язниці ще до президентських виборів 2015 року


Посол Сполучених Штатів Джон Теффт у наступному році закінчує свою каденцію в Україні. Підбиваючи підсумки свого перебування в Україні в інтерв’ю виданню «Українська правда», він зокрема висловив сподівання, що ув’язнений лідер опозиції Юлія Тимошенко зможе вийти на свободу до 2015 року. Він підкреслив, що коли цього не станеться і вона не зможе взяти участь у президентських виборах, то це буде серйозним порушенням виборчого процесу.

Донька ж Юлії Тимошенко Євгенія продовжує бити на сполох, звертаючись до світової громадськості. Велика кількість західних видань вийшла у п’ятницю з інтерв’ю з Євгенією Тимошенко, в якому вона закликала накласти санкції на українських посадовців, винних в ув’язненні її матері. За словами Євгенії Тимошенко, в Україні послідовно будується диктатура, і західна спільнота мусить допомогти українцям:

«Головним завданням Януковича є тримати мою маму у тюрмі під час виборів 2015 року. І зараз це абсолютно зрозуміло усім. Ми розуміємо, що ми нічого не можемо з цим зробити самостійно в Україні. Саме тому ми потребуємо підтримки міжнародної спільноти. Це не є перебільшенням стверджувати, що Україна перетворюється на поліцейську державу, на диктатуру. Моя мама попереджала світ, міжнародну спільноту про це перед парламентськими виборами, і зараз ця диктатура будується із ще більшими зусиллями».

Як відомо, Юлія Тимошенко звернулася з листом до міністра юстиції США з проханням розслідувати дії американської юридичної компанії Скадден на предмет можливих корупційних зв’язків з українським урядом. Скадден підготувала звіт відносно справи Юлії Тимошенко, в якому дала оцінку процесу проти неї. Державний департамент США назвав цей звіт неповним.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG