Спеціальні потреби

25-річний чоловік загинув у Г’юстоні, намагаючись врятувати від повені кота своєї сестри


Кіт лазить уламками після урагану "Гарві", 28 серпня 2017 року, Рокпорт, штат Техас.
Кіт лазить уламками після урагану "Гарві", 28 серпня 2017 року, Рокпорт, штат Техас.

25-річний чоловік, якого вбило електричним струмом у водах, що затопили Г'юстон, загинув, намагаючись врятувати кота своєї сестри, заявила в п’ятницю ABC News його мати, Джоделл Пасек.

У вівторок Ендрю Пасек пішов до будинку своєї старшої сестри Аліси Пасек, щоб подивитися, чи все гаразд з її котом, якого, як він чув, залишили вдома, повідомила Джоделл Пасек телеканалу.

Чоловік наступив на електричний дріт із живленням по дорозі до будинку сестри. Ендрю Пасек мав «шпильки і стержні» в гомілці, які йому вставили після того, як він зламав ногу, розповіла його мати ABC News, і це зробило його магнітом для електричного струму, який протікав через воду.

Медексперт визнав смерть Пасека нещасним випадком через ураження електричним струмом, повідомляється у звіті. Джоделл Пасек зауважила, що вся електрика повинна бути вимкнена в таких випадках: «У той день все ще подавався струм у всьому районі, хоча на вулицях було по 4 фути води, а у дворі – 2 фути», інформує ABC News (foot – приблизно 30 сантиметрів).

Дивіться також: Техасці, попри дику повінь, не залишають своїх улюбленців помирати наодинці

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG