Спеціальні потреби

Голосування щодо резолюції РБ ООН про Сребреницю відкладено


Рада Безпеки ООН
Рада Безпеки ООН

Рада Безпеки ООН відклала до середи голосування у справі резолюції, яка засуджує масове вбивство в Сребрениці як геноцид.

Розгляд документа, приуроченого до 20-ої річниці масового вбивства, було перенесено, у той час як Великобританія та США намагаються переконати Росію не використовувати право вето, повідомили дипломати.

Росія назвала запропоновану Великобританією резолюцію незбалансовану і не хоче, щоб вбивство 8000 чоловіків і хлопчиків мусульманського віросповідання характеризувалося як геноцид.

Замість цього вона пропонує засудити «найсерйозніші злочини, які викликали стурбованість міжнародного співтовариства».

Голосування в Раді Безпеки, до якої входять 15 держав, було заплановано на вівторок вранці, але відкладено до ранку середи, поки Великобританія, США і Росія ведуть переговори щодо проекту, повідомили дипломати.

Заступник постійного представника Росії при ООН Володимир Сафронков відмовився коментувати питання Reuters, чи збирається Москва накладати вето на резолюцію.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG