Спеціальні потреби

Младича вивели за двері судових засідань у Гаазі


Младича вивели за двері судових засідань у Гаазі
Младича вивели за двері судових засідань у Гаазі

У понеділок колишній командувач армією боснійських сербів Ратко Младич з’явився у залі Міжнародного трибуналу ООН у Гаазі, аби визнати свою невинність у всіх висунутих йому обвинуваченнях. Проте після неодноразової спроби перешкодити нормальному перебігу слухань, Младича вигнали із зали.

Призначений судом адвокат Младича, відтак, звернувся до судді з проханням відкласти судове засідання, кажучи, що він не сподівався, що Младич з’явиться у суді. Минулого тижня Младич казав, що бойокотуватиме слухання, оскільки трибунал не затвердив запропонованих ним адвокатів.

Суддя Альфонс Орі відхилив прохання і, після виведення Младича із зали та короткої перерви, продовжив слухання. Від імені Младича суддя заявив, що підсудний не вважає себе винним.

Младича звинувачено у плануванні вбивства у 1995 році в селищі Сребрениця 8 тисяч мусульманських чоловіків і юнаків, а також облоги Сараєва, під час якої загинуло близько 10 тисяч людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG