Спеціальні потреби

ООН: Майже мільярд людей у світі - голодні


За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), майже 870 мільйонів людей у світі страждають від хронічного недоїдання.

У своїй доповіді, оприлюдненій у вівторок, ФАО заявила, що кожна восьма людина чи 12.5% населення світу - недоїдає.

Втім, говориться у звіті, нові цифри значно нижчі від попередніх. У 2010-му році кількість голодуючих оцінювалася в 925 мільйонів, а у 2009 - в один мільряд.

Директор ФАО Хозе да Сільва заявив, що «ми важаємо, що абсолютно не припустимо, що в сьогоднішньому світі, з його безпрецедентними технічними та економічними можливостями, понад сто мільойнів дітей у віці до п`яти років не набирають достатьно ваги, і, у результаті, не можуть досягти свого повного людського та соціо-економічного потенціалу».

Автори доповіді закликають до подвійного підходу у вирішенні проблеми недоїдання: надання загальної підтримки економічному зростанню та соціального забезпечення найбільш вразливих верств населення.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG