Спеціальні потреби

Янукович заявив, що підтримує «діалог і компроміс»


Віктор Янукович вітає помічника державного секретаря США Вікторію Нуланд у Києві
Президент Янукович заявив у четвер, що він підтримує «діалог і компроміс» з політичною опозицією для закінчення політичної кризи в країні.

Під час зустрічі з помічником державного секретаря США Вікторією Нуланд Янукович сказав, що підтримує вимоги опозиції про конституційну реформу, яка передала б частину президентських повноважень Верховній раді.

Пані Нуланд прибула в Україну в четвер для розмов з Януковичем і прихильниками опозиції.

Хвилю політичних протестів викликало рішення президента Януковича про відмову від угоди з ЄС на користь тісніших зв’язків з Росією. Минулого місяця протести набрали насильницького характеру, коли протестувальники мали сутички з органми безпеки. Кілька людей загинуло.

Росія запропонувала Україні пакет допомоги на 15 мільярдів доларів, щоб Україна могла вийти з економічної кризи, але ще не передала всіх коштів. Президент Путін заявив, що кошти не будуть повністю звільнені до часу сформування в Києві нового уряду.

Тимчасом радник Путіна з регіональної інтеграції Сергій Глазьєв звинуватив Сполучені Штати у фінансуванні та озброєнні «української опозиції і повстанців».

В інтерв’ю, яке в четвер надрукувала газета «Комерсант-Україна», Глазьєв твердив, що американські «джерела» витрачають щотижня 20 мільйонів доларів на фінансування, включно зі зброєю, і що українські антиурядові екстремісти проходять підготовку на території американського посольства» у Києві.

Відео - найголовніше

Дипломатія образів Олени Зеленської у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:45 0:00
XS
SM
MD
LG