Спеціальні потреби

Ештон у Києві говорила про важливість підготовки конституційної реформи


Кетрін Ештон на зустрічі з лідерами української опозиції Арсенієм Яценюком, Віталієм Кличком і Олегом Тягнибоком, 4 лютого 2014 року
Кетрін Ештон на зустрічі з лідерами української опозиції Арсенієм Яценюком, Віталієм Кличком і Олегом Тягнибоком, 4 лютого 2014 року
Припинення насильства на вулицях українських міст і підготовка до проведення конституційної реформи – про це верховний представник ЄС із закордонних справ Кетрін Ештон говорила на своїх зустрічах із владою й опозицією України.

Крім того, як заявила Ештон, вона піднімала тему ресурсів, потрібних для економічних реформ.

За словами верховного представника ЄС, вона побачила на переговорах розуміння про необхідність повернення до Конституції 2004 року.

Ештон наголосила, що попри те, що складається враження про зменшення насильства в Україні, вкрай важливим є покарання винних у злочинах.

Вона заявила, що багато уваги питанню складу наступного уряду на цих переговорах з владою і опозицією не приділяли.

Ештон також наголосила на тому, що Україна потребує «українського плану врегулювання кризи і реформ». А під фінансовою допомогою, яку ЄС міг би надати Україні, мається на увазі об’єднання економічних ресурсів, технологічної підтримки. Подробиць вона не надала.

Ештон ще раз наголосила на важливості всеоохопного діалогу.

Сьогодні верховний представник ЄС зустрічалася з президентом Віктором Януковичем, вчора – з лідерами української опозиції.

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG