Спеціальні потреби

Меркель: Росія ризикує зазнати «величезних» збитків через свої дії в Україні


Канцлер Німеччини Анґела Меркель
Канцлер Німеччини Анґела Меркель
Канцлер Німеччини Анґела Меркель застерегла, що Росія ризикує зазнати «величезних» політичних та економічних збитків, якщо вона не змінить свого курсу в Криму.

Виступаючи з промовою у німецькому парламенті у четвер, пані Меркель заявила, що територіальна цілісність України «не підлягає дискусіям».

У середу президент Барак Обама знову попередив Росію, що Захід змусить Росію дорого заплатити, якщо Москва надалі втручатиметься у справи України.

Під час зустрічі у Білому домі з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком Обама заявив, що Вашингтон «повністю відкидає» запланований на неділю референдум в справі відокремлення Криму від України і приєднання автономії до Росії. Він заявив, що організоване без належної підготовки голосування є порушенням міжнародного права.

Втім у четвер український прем’єр Яценюк має виступити на засіданні Ради Безпеки ООН.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG