Спеціальні потреби

На Україну чекають «темні часи» - застерігає Дім Свободи


Міжнародна правозахисна організація Дім Свободи (Freedom House) закликає спікера Верховної ради України Володимира Рибака і президента Віктора Януковича відхилити ухвалені у четвер Радою закони, які порушують зобов’язання України дотримуватись універсальних прав людини.

Про це йдеться в заяві, поміщеній на сайті Freedom House.

«Дім Свободи рішуче засуджує ухвалення українською Радою (парламентом) законодавства, яке передбачає кримінальну відповідальність за наклеп, накладає обмеження в російсьокму стилі як на «іноземних агентів» на громадські організації, що отримують фінансування з-за кордону, і передбачає покарання за участь в акціях протесту», - зазначають у своїй заяві правозахисники.

Голова правозахисної організації Дейвид Креймер заявив, що йому прикро спостерігати, як «демократично обрана влада України віддаляється від демократичних прагнень українського народу. Закони були не тільки ухвалені з порушенням регламентних норм, але Рада також відкрила віконце в темні часи, які чекають на Україну в разі набуття їх чинності».

У четвер в Україні більшість у Верховній раді ухвалила низку законів без обговорення й без участі депутатів від опозиції, голосами членів фракцій Партії регіонів, КПУ, а також декого з позафракційних.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG