Спеціальні потреби

Дипломат: «Якби вчора Сенат запровадив санкції, ніщо не стримувало б владу застосувати силу»


Санкції розв'яжуть владі руки?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

Санкції розв'яжуть владі руки?

Санкції діють не тоді, коли вже застосовані, а коли існує ризик їх застосування. На цьому наголосив український дипломат Олександр Чалий, коментуючи результат сенатських слухань щодо України. Як він сказав Голосу Америки, Сенат США надіслав українській владі чіткий сигнал.

Олександр Чалий, надзвичайний і повноважний посол України:

«Мені здається, ключовий сигнал, який отримало все українське суспільство і влада, був наступний, який сформулювала пані Нуланд. Що якщо влада вдасться до силових засобів, то питання санкцій спрацює автоматично. Тому, на мій погляд, на цій стадії це абсолютно адекватна реакція, адекватний сигнал Києву».

«Якби вчора на слуханнях були жорсткі рекомендації, прийняття негайних санкцій; якби список осіб, стосовно яких застосовуються санкції, був би розширений; якби на всі 100% було зреалізовано те, чого добиваються певні політичні сили в Україні, – скажіть, тоді що сьогодні стримувало б владу від повномасштабного застосування сили? Тому санкції діють не тоді, коли вони вже застосовані. Санкції діють тоді, коли оголошується можливість їх застосування. Якщо вони будуть прийняті у повномасштабному варіанті, фактично це відкриє шлях до повномасштабного застосування силових методів в Україні. Тому, на мій погляд, вчора в американському Сенаті була проявлена стратегічна мудрість».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG