Спеціальні потреби

Попередники наробили у АПК порушень на 9 млрд гривень - міністр


Максимальна прозорість та максимальна зрозумілість - це частина реформ. Так міністр АПК Олексій Павленко, який зараз перебуває у США, відреагував на заяву голови МВС України Арсена Авакова про те, що правоохоронці проводять розслідування щодо діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Міністерства екології та природних ресурсів, коли їх очолювали представники ВО "Свобода".
За словами міністра, зараз у МінАПК діють відкрито : оголошено 106 конкурсів на державні позиції, спільно з однією із компаній-аудиторів "великої четвірки" (KPMG, Deloitte, PWC, Ernst & Young) проводиться перевірка due diligence ( комплексна перевірка юридичного статусу та фінансового становища юридичної особи - прим. ред.).
Як Україні заробити мільярди на харчах для світу - розказали у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

«Загальна кількість порушень, яка вже знайдена нашою новою командою спільно з міжнародними фахівцями, обраховується цифрою у 9 мільярдів гривень. Це - гроші, які зникли у тому числі і за останній рік. Йдеться, зокрема, про вивезення зерна з України, після чого гроші не було повернуто, на суму 130 мільйонів доларів. Нам вже відомі цифри та назви компаній. Заведено 166 окремих справ, звернень до прокуратури, фінмоніторингу».

Павленко заявив, що МінАПК спільно з правоохоронцями будуть шукати вкрадені кошти і повертати їх до України.

Як відомо, попередником Олексія Павленка на посаді очільника МінАПК був представник "ВО Свобода" Ігор Швайка.
Павленко також розповів "Голосу Америки", що на думку американських чиновників, МінАПК є другим за реалізацією реформ в Україні.
"Ми реалізуємо ті процеси у міністерстві, які дозволяють знищити базу для корупції. Коли непотрібно буде отримувати певні дозволи - то відповідно і корупції не буде", - відзначив міністр.

"Зараз у нас працює 24 робочі групи - спільно з нашими європейськими експертами, спільно з фахівцями USAID, Міжнародної фінансової корпорації та Світового банку- по повному спектру реформ. Це - харчова безпека, корпорації та ін".

Дивіться також : По порушеннях в українському АПК відкрито 166 справ - міністр Павленко

По порушеннях в українському АПК відкрито 166 справ - міністр Павленко. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:45 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG