Спеціальні потреби

З владою України стало комфортно працювати, але для більшого треба мир - інвестори


Інвестиції в Україну – питання глобальної безпеки. Стабільна Україна, серед іншого, зможе забезпечувати і продовольчу безпеку значної частини світу. Про це у Вашингтоні говорили у ході Українсько-американсько аграрного конгресу.

Наприклад, лише торік Міжнародна фінансова корпорація – приватна інституція Світового банку – вклала в державу 470 мільйонів доларів. Нині у там працюють над новими проектами.

Інвестори закликають глобальні фінансові установи забезпечити бізнесменам страхування політичних ризиків

"Світовий банк зараз розглядає можливість технічної підтримки, яка може призвести до позик у майбутньому, у сфері зрошування. Південна Україна має потенціал забезпечувати північну Європу, а пізніше, можливо, і Росію, продукцією садівництва. Але для цього треба вкласти чимало грошей", - говорить Хайнц Вільгельм-Штрубенхоф, менеджер програми з аграрного бізнесу Міжнародної фінансової корпорації.

"Публічний сектор має інвестувати в інфраструктуру. У цієї ініціативи Світового Банку – великі перспективи, і я сподіваюсь, що її вдасться втілити протягом найближчих років", - відзначає Вільгельм-Штрубенхоф.

По порушеннях в українському АПК відкрито 166 справ - міністр Павленко. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:45 0:00

І бізнесмени, і представники глобальних фінансових установ відзначають – працювати із чинною українською владою комфортно. Процес реформування запущений, рішучість подолати корупцію є. Але гроші люблять тишу – нагадують американські бізнесмени, і закликають владу своєї країни допомогти українцям відновити мир.

"Ми насправді дуже підтримуємо надання Україні смертоносної захисної зброї. Якщо не виживе Україна, не виживемо і ми. Все просто. І жодні нові гроші не прийдуть без безпеки", каже каже бізнесмен Девід Свірі, який вже 20 років інвестує в Україну.

Найбільшої шкоди бізнесу – каже Свірі – наразі завдає нестабільна банківська система України. Інвестори закликають глобальні фінансові установи забезпечити бізнесменам страхування політичних ризиків. Щойно їх нададуть – бізнесмени обіцяють – із інвестиціями не забаряться.

Дивіться також : Як Україні заробити мільярди на харчах для світу - розказали у Вашингтоні

Як Україні заробити мільярди на харчах для світу - розказали у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

  • 16x9 Image

    Юлія Ярмоленко

    Юлія Ярмоленко приєдналася до Української служби "Голосу Америки" 2015-го. До цього 6 років працювала кореспондентом міжнародного відділу новин на телеканалі “ICTV”. Висвітлювала знакові події у 15 країнах світу – від Всесвітнього економічного форуму в Давосі і до Венеційської бієнале. Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка із дипломом магістра. Киянка.

    Захоплюється фотографією, танцює румбу, співає італійською, зловживає словами «пацани» і «па-па». 

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG