Спеціальні потреби

Конфлікт в Україні не є пріоритетом закордонної політики США у 2016-му - аналітичний центр CFR


Конфлікт на Донбасі виключила з першочергових безпекових пріоритетів США на 2016-й американська Радg з питань зовнішніх відносин

Впливовий аналітичний центр Council on Foreign Relations понизив свою оцінку пріоритетності попередження конфлікту в Україні для закордонної політики США у цьогорічній доповіді Preventive Priorities Survey. ("Дослідження превентивних пріоритетів-2016")

Дослідники центру CFR віднесли конфлікт в Україні до другогої за важливістю групи тривожних ситуацій у світі, попередження яких мало би стати пріоритетом для американських дипломатів.

Минулого року Україна увійшла до першої, найбільш пріоритетної групи за результатами дослідження CFR

Також до цієї групи увійшли : перекидання до США із Мексики кримінального насильства пов'язаного із наркотиками; дестабілізація у Пакистані; насильство та політична нестабільність у Лівані; громадянська війна у Ємені; нестабільність у Йорданії; конфлікт між США та Іраном; регіональний конфлікт у Південно-Китайському морі; зростання напруги між країнами НАТО та Росією.

Минулого року Україна увійшла до першої, найбільш пріоритетної групи за результатами дослідження Ради з питань зовнішніх відносин - CFR.

Натомість у цьогорічній доповіді до пріоритних завдань закордонної політики США експерти центру віднесли: громадянську війну у Сирії; напад із масовими жертвами на США, або їх союзника; конфлікт з Північною Кореєю, або в ній самій внаслідок випробування КНДР ядерної, чи балістичної зброї; політична нестабільність ЄС; роздроблення Лівії; конфлікт між Ізраїлем та Палестинськими територіями; політичне насильство у Туреччині; нестабільність в Єгипті; нестабільність та насильство Афганістані; подальше дроблення Іраку.

Дивіться також: Рекордні гроші для України внесено до бюджету США - посол України в Америці

Рекордні гроші для України внесено до бюджету США - посол України в Америці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:40 0:00

XS
SM
MD
LG