Спеціальні потреби

Перші результати виборів у США: перемагає Дональд Трамп - ЗМІ


Дональд Трамп
Дональд Трамп

У трьох містечках північно-східного штату Нью-Гемпшир Дональд Трамп здобув перемогу над Гілларі Клінтон з різницею у сім голосів.

Кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп став переможцем виборів президента у трьох населених пунктах штату Нью-Гемпшир: Dixville, Hart's Location and Millsfield.

Це перші результати президентських виборів у США.

Як повідомляє інформаційне агентство Associated Press, згідно з традицією, у цих селищах, населення яких становить усього кілька десятків людей, опівночі відкрилися перші виборчі дільниці.

Після голосування усіх мешканців виборчі дільниці закрились, і голоси були підраховані.

Кандидат від демократів Гілларі Клінтон здобула перемогу у Dixvillе (4 голоси проти 2 у Трампа) та Hart's Location (17 голосів проти 14), але Трамп переміг з великим відривом у Millsfield - 16 голосів проти 4.

Таким чином, загалом у цих трьох містечках штату Нью-Гемпшир Дональд Трамп переміг Гілларі Клінтон з відривом у сім голосів - 32 проти 25.

Ще три голоси були віддані за лібертаріанця Ґарі Джонсона. Прізвища Берні Сандерса, Джона Кейсика та Мітта Ромні були вписані до бюлетеня вручну.

Згідно з законом штату Нью-Гемпшир, містечка, в яких живе менше 100 осіб, мають право відкривати виборчі дільниці опівночі у день голосування і закривати їх одразу після того, як всі зареєстровані виборці проголосували.

Дивіться також: Трамп vs Клінтон: передвиборчі настрої української діаспори в Нью-Йорку

Трамп vs Клінтон: передвиборчі настрої української діаспори в Нью-Йорку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:26 0:00

XS
SM
MD
LG