Спеціальні потреби

Трамп відкидає термін «перезавантаження» щодо відносин з Росією


Дональд Трамп
Дональд Трамп

На думку новообраного президента, цей термін був скомпрометований невдалими спробами екс-держсекретаря Клінтон налагодити відносини з Москвою

Новообраний президент Дональд Трамп вважає, що було б «добре» мати плідні відносини з Росією, але відкидає використання терміну «перезавантаження».

В інтерв'ю газеті The New York Times Трамп заявив, що розмовляв з президентом Росії Володимиром Путіним, але не входив у подробиці.

Він сказав, що було б «добре», якби він і Путін могли порозумітися, але відкинув ідею назвати потепління відносин «перезавантаженням».

Він вказав на критику на адресу екс-держсекретаря Гілларі Клінтон після провалу спроб покращити відносини між двома країнами.

«Я б не використовував цей термін після того, що сталося», - сказав Трамп.

В інтерв'ю Трамп говорив про закордонну політику лише в загальному.

Він сказав, що США не повинні займатися «формуванням державності», повторивши передвиборчі заяви, що війна в Іраку була «однією з найбільших помилок в історії нашої країни».

Новообраний президент зазначив, що у нього є «дуже конкретні» і «потужні ідеї», що стосуються підходів до жорстокої громадянської війни, що точиться в Сирії. При цьому він відмовився повідомити, в чому полягають ці ідеї, незважаючи на наполегливі спроби журналістів.

«Нам потрібно покінчити з тим божевіллям, яке відбувається в Сирії», - сказав він.

Дивіться також: Дональд Трамп опублікував на YouTube основні тези плану на перші 100 днів президентства

Дональд Трамп опублікував на YouTube основні тези плану на перші 100 днів президентства. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

XS
SM
MD
LG