Спеціальні потреби

Дональд Трамп таки матиме зустріч з редакційною колегією газети The New York Times


NYT Building

Дональд Трамп повідомив у вівторок, що він все-таки матиме зустріч з редакційною колегією газети The New York Times. Дещо раніше у вівторок він у «Твіттері», заявив, що скасував зустріч з редакторами газети, на адресу якої обраний президент не раз висловлював критику.

Зустріч повинна була пройти у вівторок вдень в офісі газети, однак вранці Трамп написав, що скасував її.

«Я скасував зустріч з «The New York Times», коли її умови змінили в останній момент. Це негарно», – написав він.

Кілька хвилин по тому Трамп опублікував ще один пост, у якому допустив можливість організувати зустріч в інший раз: «Можливо, буде призначена нова зустріч з «The New York Times». Поки ж вони продовжують висвітлювати мою діяльність з неточностями і в іншому тоні».

За словами газети, співробітники були готові розмовляти з Трампом переважно під запис, на відміну від зустрічі з американськими телеканалами, яка пройшла в понеділок.

Як заявила офіційний представник «The New York Times» Ейлін Мерфі, в газеті не знали про те, що Трамп скасував зустріч, поки не побачили пост Трампа у вівторок вранці. «Ми зовсім не міняли умови зустрічі і не намагалися це зробити. Вони спробували зробити це вчора, попросивши, щоб вся зустріч носила закритий характер, на що ми не погодилися. Врешті-решт ми домовилися, що повернемося до початкового плану і проведемо невелику закриту сесію з репортерами і оглядачами», – додала вона.

Незважаючи на скасування зустрічі з The New York Times Трамп планує у вівторок зустрітися з співробітниками ряду ЗМІ, які в критичному тоні писали про нього в ході передвиборної кампанії.

Дивіться також: Найстаріший американський президент: чи заважатиме вік Дональду Трампу виконувати його обов’язки?

XS
SM
MD
LG