Спеціальні потреби

Трамп не домагатиметься подальшого розслідування справи імейлів Клінтон - радник


Новообраний президент США Дональд Трамп не має наміру домагатися подальшого розслідування у справі електронних листів Гілларі Клінтон, на чому він наголошував під час передвиборчої кампанії.

Про це повідомила у вівторок в інтерв’ю MSNBC екс-голова передвиборчого штабу Трампа, зараз одна із його найближчих радників Келіенн Конвей.

«Він не має бажання просувати далі ці звинувачення», - наголосила вона.

Під час президентської передвиборчої кампанії Дональд Трамп неодноразово наголошував на необхідності порушення карної справи проти екс-державного секретаря Гілларі Клінтон через використання нею приватного електронного сервера для службового листування у питаннях національної безпеки.

На виборчих мітингах прихильники Трампа часто скандували гасло «посадити її» (у тюрму). Республіканський кандидат навіть заявляв, що в разі обрання президентом, він призначить спеціального прокурора для проведення розслідування з цього питання.

В інтерв’ю MSNBC Келіенн Конвей, одначе, сказала, що на її погляд, Гілларі Клінтон має усвідомити той факт, що більшість американців не вважає її чесною людиною і такою, що заслуговує на довіру. Проте, якщо Дональд Трамп може «своїми діями допомогти їй загоїти рани поразки, тоді, можливо, це добре рішення», - сказала радниця новообраного президента Трампа.

Інавгурації 45-го президента США Дональда Трампа запланована на 20 січня. У цей день Барак Обама офіційно складе президентські повноваження після 8 років при владі.

Дивіться також: Чи призведе протекціоністська риторика президента Трампа до ґрунтовних змін у міжнародній торгівлі?

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG