Спеціальні потреби

Риторика Майкла Флинна шкодить національним пріоритетам США – сенатор Бен Кардин


Сенатор Бен Кардин
Сенатор Бен Кардин

Сенатор Бен Кардин висловив стурбованість призначенням на одну з найвищих посад в майбутній адміністрації президента Трампа генерала Майкла Флинна.

Про це законодавець сказав у спеціальній заяві, яку отримали журналісти «Голосу Америки».

Сенатор закликав новообраного президента Дональда Трампа пошукати глибше і обрати на посаду радника з нацбезпеки людину, що користується довірою американського народу.

«У мене є серйозні побоювання щодо темпераменту, світогляду і потенційного конфлікту інтересів генерала Флинна, якщо він служитиме на одній із найвищих посад національної безпеки в нашому федеральному уряді», - сказав сенатор Кардин.

«Як переконаний критик російського підходу до ліберально-демократичного процесу, прав людини, суверенітету і верховенства права, мене дуже турбують відносини і зв’язки генерала Флинна з російськими акторами. Я стурбований відносинами генерала Флинна з телевізійною мережею Russia Today, яка фінансується урядом Росії і добре відома пропагуванням політичної програми Кремля, але яку Флинн характеризує як таку, що не відрізняється від CNN або MSNBC (американські телеканали – ред.). Генералу Флинну заплатили за участь у 10-му гала-ювілеї в Росії, де він виступив з доповіддю про світову політику, і де його сфотографували, коли він сидить поруч з президентом Росії Володимиром Путіним – цю фотографію пан Путін використовував кілька разів, щоб просувати власні інтереси», - написав у своїй заяві сенатор Бен Кардин.

Сенатор також додав, що кандидатура Флинна викликає хвилювання через те, що він почав отримувати доступ до державної таємниці у серпні 2016 року, коли його лоббістська компанія ще продовжувала надавати послуги «клієнтам від іноземних урядів».

Кардин також закинув генералу антисемітизм та підбурювання ворожнечі до інших релігій.

«Він назвав іслам «злоякісною раковою пухлиною» і стверджував, що страх перед мусульманами є раціональним. І це в час, коли наша країна працює над широкою коаліцією, включно з країнами, де переважають мусульмани, щоб перемогти ІДІЛ і запобігти майбутнім терористичним атакам. Подібна риторика шкодить пріоритетам нашої національної безпеки», - заявив Бен Кардин.

«Раніше цього року він перетвітив антисемітське повідомлення, за яке змушений був потім вибачатися», - написав законодавець від Демократичної партії.

Дональд Трамп обрав Майкла Флинна на посаду радника з національної безпеки у наступній адміністрації. На відміну від посад у Кабміні, посада радника з нацбезпеки не потребує затвердження Сенатом.

Дональд Трамп офіційно вступить на посаду нового президента США від 20 січня 2017 року.

Дивіться також: Стали відомі імена іще трьох кандидатів на посади в адміністрації Трампа

Стали відомі імена іще трьох кандидатів на посади в адміністрації Трампа. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG