Спеціальні потреби

Поновлення справи ФБР щодо Клінтон може змінити хід виборів у США – експерт


Експерт аналітичного центру "Атлантична Рада" Аріель Коен
Експерт аналітичного центру "Атлантична Рада" Аріель Коен

Поновлення слідства ФБР у справі використання Гілларі Клінтон приватного сервера під час її перебування на посаді держсекретаря США може мати серйозний вплив на перебіг нинішньої президентської кампанії. Про це в інтерв’ю «Голосу Америки» заявив експерт аналітичного центру «Атлантична рада» Аріель Коен.

Ця новина, каже оглядач, може колихнути виборчий маятник на користь кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа.

«Я думаю, це дуже важливий крок у цій передвиборчій кампанії. Раніше Трамп уже скорочував свій розрив із Клінтон, тепер ми побачимо, що він знову скоротить свій розрив на кілька пунктів. Боюся, що може навіть на більше», – заявив Коен.

Політолог також звертає увагу, що у перемозі Трампа зацікавлений російський президента Володимир Путін, який наразі активно шукає позицію для переговорів з адміністрацією майбутнього президента США.

«Він, Путін, хотів би, щоб майбутня адміністрація була адміністрацією Трампа, а не Гілларі Клінтон. Під час дискусійного клубу на Валдаї він сказав: «Що у вас тут в Америці за дрібниці – обговорювати, хто кого щипав». Таким чином Путін понизив градус справжнього питання передвиборчої кампанії США. А справжнім питанням є ставлення до жінок і статус жінок у Сполучених Штатах. Не знаю, як для Росії, але для Америки це дуже важливе питання», – розповів Коен.

У п’ятницю 28 жовтня директор ФБР Джеймс Комі заявив про поновлення закритого розслідування щодо використання приватного сервера Гілларі Клінтон під час перебування її на посаді державного секретаря США.

Причиною цього став доступ ФБР до нових імейлів, які можуть стосуватись справи Клінтон. Слідчі отримали їх під час іншого розслідування, яке, за словами Комі, прямо не пов’язане зі справою електронного листування колишнього державного секретаря.

Дивіться також: Ветеран Нацбезу США закликає не демонізувати Путіна

Ось чому ветеран Нацбезу США закликав не демонізувати Путіна. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

XS
SM
MD
LG