Спеціальні потреби

Трамп заявив про "радикальну ліву індоктринацію" в університетах, школах США і доручив Мінфіну переглянути іх безподатковий статус


Президент США Дональд Трамп
Президент США Дональд Трамп

Президент США заявив, що доручив Мінфіну переглянути податковий статус та державне фінансування університетів та шкіл, які, на йому думку, займаються "радикальною лівою" індоктринацією студентів.

"Надто багато університетів на шкільних систем займаються радикальною лівою індоктринацією, а не освітою. Через це я доручаю, Міністерству фінансів переглянути наданий їм статус організацій, які звільняються від сплати податків, та/або їх фінансування державним коштом, яких їх буде позбавлено, якщо ця пропаганда, або дії проти громадськості триватимуть. Наших дітей треба освічувати, а не індоктринувати!" - заявив президент США у Twitter.

Президент Трамп тривалий час вказує на посилення впливу радикалів у Демократичній партії США та критикує їх за підтримку масових протестів. При цьому президент США звертав увагу на те, протести що проти системного расизму та расової нерівності у США подекуди супроводжувались насильством, поваленням монументів тощо. ЗМІ США характеризували ці протести як здебільшого мирні.

Напередодні Трамп заявив, що Джо Байдену, конкуренту Трампа на виборах президента США, які відбудуться восени, "промили мізки".

"Джо, погляньте на його обличчя, його захопили радикальні ліві. Він і гадки немає, що вони роблять, - заявив президент США в інтерв'ю ведучому Fox News Шону Ханніті. - Вони промили йому мізки, він не знає, де він, віне не знає, що він робить і країна постраждає. Біржі обваляться, відубудться погані речі".

За даними опитувань екс-віце-президент США Джо Байден випереджає Трампа. Сам Трамп ставить під сумнів достовірність опитувань, які віддають перевагу на майбутніх виборах Байдену.

Раніше у виступі напередодні Дня Незалежності США Дональд Трамп закликав захистити країну від "лівацької культурної революції".

"Радикальна ідеологія, яка атакує нашу країну, просувається під прапором боротьби за соціальну справедливість, але насправді, вона б знищила і справедливість і наше суспільство. Вона б трансформувала справедливість на інструмент розбрату та помсти, і перетворила би наше вільне та гармонійне (inclusive- англ.) суспільство та місце репресій, пригнічення та дискримінацїї (exclusion - англ.). Вони хочуть примусити нас замовчати, але ми не дозволимо заткнути нам рота", - заявив президент США у ході виступу. Президент також заявив про впливовість у США "нового крайньо лівого фашизму, який вимагає абсолютної вірності".

Дивіться також: Хто і як намагається допомогти безхатченкам у столиці США під час пандемії?

XS
SM
MD
LG