Спеціальні потреби

В адміністрації Трампа побачили "злодіїв" під стать стрічкам про Джеймса Бонда, персонажа "Зоряних воєн" та "Марію-Антуанетту"


Міністру фінансів США Стівену Мнучіну та його дружині Луізі Лінтон не пробачили позування із свіженадрукованими доларовими банконотами у ході відвідин монетного двору США.

За інформацією ЗМІ, міністр прибув до установи, щоб лишити приклад свого підпису для подальшого нанесення на банкноти, адже кожна паперова купюра долара має на собі підпис міністра фанансів. Між справами Мнучін попозував із дружиною для фото, яке у багатьох користувачів соціальних мереж викликало неоднозначні асоціації.

Численні коментатори взялися за кпини щодо одягу дружини міністра, що у США, взагалі, вважається проявом сексизму, адже "вміння", чи невміння одягатись часто вибірково наводиться, як важлива саме для жінок "честнота" у той час, як до чоловіків подібні вимоги не висуваються.

"Стів Мнучін знайшов час показати пані Дарт Вейдер, як виглядає однодоларова купюра", - жартує один із користувачів Twitter.

Невищим за коментування одягу Луізи Лінтон виявився і Норм Айзен, дослідник аналітичного центру Brookings та коментатор каналу Сі-Ен-Ен.

"Порівняємо Дарта Маула із "Зоряних воєн" із Мнучіним, любителем грошей", - прокоментував дружину міністра Айзен.

Раніше міністр Мнучін опинявся під шквальною критикою ЗМІ, коли стало відомо, що 7 його робочих авіа мандрівок державними літаками обійшлися державні у понад 800 000 доларів. Стверджувалось, що мандрівки комерційними рейсами коштували би бюджету значно менше.

Міністра також критикували за те, що його дружина літала із ним на урядовому літаку. Пізніше стало відомо, що пара повертає уряду гроші у таких ситуаціях. Окрім того ревізори не знайшли порушення у використанні міністром державних літаків замість комерційних рейсів для подорожей.

"Чому міністр фінансів Мнучін та його дружина наполягають на тому, щоб позувати для фото, які розблять їх схожими на злодіїв із стрічок про спецагента Бонда?", - твітує Крістіна Вілік, журналіст Сі-Ен-Бі-Сі.

"Тепер його лялька-дружина позує із новими банкнотами? Цього блазня Мнучна та Марію-Антуанетту треба гнати з країни", - злостивиться Кіт Олберман, американський політичний та спортивний коментатор.

"Прекрасне фото Луізи Лінтон з коханням її життя та Стівеном Мнучіним", - іронізує Журналіст Джейсон Ґілберт.

Іншому користувачу дружина міністра нагадала злодія із стрічки "Хто підставив кролика Роджера".

"Всі звертають увагу та Стіва Мнучна та великий аркуш грошей, але ніхто не говорить про те, що його дружина вбиває мультиплікаційних персонажів", - вітує гуморист Джонні Макналті.

У цій парі є щось, що просто притягує людей. Ця ситуація була особливо цікавою - між парою своя динаміка, плюс - цікавий одяг жінки, включно із довгими шкіряними рукавицями

Знайшлися і ті, кому фото пари сподобалось.

"У Twitter багато заздрісників, але це милий момент. Мнучін очевидно дуже радіє, бо бачить - дружина ним пишається", - пише один із користувачів.

"Мені байдуже, що кажуть заздрісники. Вважаю гардероб дружини Мнучіна зразковим", - говорить інший допис.

Злива коментарів (часто негативних) підбурила автора фотографії із агенції Associated Press прокоментувати обставини за яких було зроблено знімок.

"У цій парі є щось, що просто притягує людей. Ця ситуація була особливо цікавою - між парою своя динаміка, плюс цікавий одяг жінки, включно із довгими шкіряними рукавицями. Прямий погляд у камеру, торкання рукою у рукавиці його руки поки обидвоє тримають гроші - все це, схоже, не лишило глядачів байдужими. Ми не займаємося постановкою цих фото. Як фотожурналіст, я знімаю те, що постає переді мною. У Вашингтоні треба бути дійсно готовим до будь-чого", - розповіла фотографі Жаклін Мартін.

Дивіться також: ВПС CША оснащать винищувачі високоенергетичними лазерами до 2021 року

ВПС CША оснащать винищувачі високоенергетичними лазерами до 2021 року. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:47 0:00

XS
SM
MD
LG