Спеціальні потреби

Більшість українців шкодує, що Янукович відмовився від ядерних матеріалів - результати опитування


66 відсотків учасників он-лайн опитування Голосу Америки не підтримують рішення української влади відмовитись від ядерних матеріалів. Натомість, майже чверть опитаних, 26 відсотків, вважають, що уряд прийняв правильне рішення.

На початку тижня ми запитали наших глядачів,Чи схвалюють вони рішення української влади добровільно відмовитися від ядерних матеріалів?

Як відомо, 22-го березня уряд України повністю виконав міжнародні зобов'язання позбутися речовин, які можуть використовуватися як компоненти зброї масового знищення. Після того як з території України було вивезено останню партю високозбагачених ядерних матеріалів, уряд отримав від Сполучених Штатів еквівалентну кількість низькозбагаченого урану та коштовне наукове обладнання.

В голосуванні на сторінці Української служби Голосу Америки взяли участь 764 особи. Їх голоси розподілились наступним чином:

Так - 26 %

Ні - 66 %

Не знаю - 6 %

Дискусія з даного приводу точилась на сторінці Української служби Голосу Америки у мережі Facebook.

Ось деякі із отриманих відповідей:

«В епоху інформаційних технологій брязкати зброєю це примітив, але у зв'язку із присутністю на сході нашого "стратегічного партнера" та інших викликів - ядерна зброя, або матеріали для її створення могли би бути важливим стримуючим фактором», - вважає Павло Кириєнко.

«Уран, який для деяких держав є національним надбанням, і певною гарантією безпеки, Янукович фактично віддав за те, щоб сфотографуватись з Обамою», - каже Андрій Недзельницький з Києва.

«Зараз краще без ядерних матеріалів. В Україні вистачає і інших забруднювачів. А от рішення відмовитись від ядерної зброї у 90-х було неадекватним», - каже Алекс Вегін

«Нинішня влада не може подолати навіть вуличну злочинність, не те що контролювати ядерні матеріали. Якби не віддали від гріха подалі, то якийсь «Петро» продав би їх Аль Кайді чи ще комусь», - каже Володимир Гайворонський.

Нагадуємо, що ваші коментарі висловлені на Facebook чи Twitter сторінках Української служби Голосу Америки, можуть бути процитовані в ефірі Час-Time у неділю.

XS
SM
MD
LG