Спеціальні потреби

Троє вбиті після безуспішної атаки на базу внутрішніх військ України


Солдати внутрішніх військ України відкрили вогонь і вбили трьох сепаратистів після того, як натовп проросійських активістів атакував їх частину в районі Маріуполя, йдеться в повідомленні МВС України.

Натовп збройних демонстрантів підійшов до частини пізно ввечері в середу і зажадав, щоб військові підтримали їх повстання проти прозахідного уряду України, наголошується в повідомленні.

Коли мітингувальники відмовилися розійтися і зробили спробу проникнути на територію частини, солдатам довелося відкрити вогонь, повідомляє МВС.

У повідомленні міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова йдеться, що ще 13 проросійських сепаратистів були поранені. З української сторони ніхто не постраждав.

Проросійські сепаратисти зайняли адміністративні будівлі принаймні в десяти містах на сході України. Уряд у Києві стверджує, що ці атаки організовуються російськими агентами.

Міська адміністрація Маріуполя вже знаходиться під контролем сепаратистів. Росія стверджує, що атаки є спонтанними протестами російськомовного населення, обуреного новим урядом країни, який більш популярний на заході України.
XS
SM
MD
LG