Спеціальні потреби

У Таїланді опозиція продовжує протести біля урядових будинків


Антиурядові демонстранти біля будинку Міністерства внутрішніх справ у Бангкоку
Антиурядові демонстранти біля будинку Міністерства внутрішніх справ у Бангкоку
Таїланді антиурядові протести поширюються біля важливих державних будинків у Бангкоку з наміром усунення прем’єр-міністра, якій загрожує голосування в парламенті щодо вотуму довір’я.

Кілька тисяч опозиційних протестувальників оточили у вівторок Міністерство внутрішніх справ і заявили, що залишаться там усю ніч. Протестувальники вже зайняли частини Міністерств фінансів і закордонних справ день раніше і встановили наметові містечка перед кількома іншими урядовими будинками.

Протестувальники закликають до відставки прем’єр-міністра Їнґлак Сінаватри. Вони кажуть, що її уряд контрольований її корумпованим братом Таксіном Сінаватрою, якого усунули від влади і тепер він перебуває на вигнанні.

Протести очолює опозиційна Демократична партія, яка розпочала в парламенті дебати у справі висловлення недовір’я прем’єрові. Їнґлак, якої правляча партія має перевагу в парламенті, заявила законодавцям, що вона не подасть у відставку.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG