Спеціальні потреби

Під час антиурядового походу в Бангкоку стався вибух


Солдати охороняють будинок Міністерства оборони Таїланду в Бангкоку
Солдати охороняють будинок Міністерства оборони Таїланду в Бангкоку
У Таїланді поліція повідомила, що в результаті вибуху під час походу антиурядових протестувальників у Бангкоку поранення отримало щонайменше 28 людей. Протест очолював лідер опозиції Сутеп Таугсубан.

Органи влади кажуть, що вибух стався в п’ятницю о 13 годині за місцевим часом. У телевізійному репортажі показано кілкох закривавлених демонстрантів, але не було повідомлення про смертні випадки.

Опісля показано, як протестувальники шукали нападників неподалік будинків, тоді як карети швидкої допомоги забирали поранених з місця інциденту. За словами поліції, хтось кинув вибухові пристрої на учасників протесту.

Недавно було кілька випадків обстрілу протестувальників з автомобілів. Опозиція звинувачує у відповідальності уряд.

Лідер опозиції Сутеп Таугсубан, який був поранений від вибуху в п’ятницю, закликає, щоб теперішній уряд був замінений ніким не обраною радою. Він твердить, що нинішній уряд причетний до корупції і непотизму.

Прем’єр-міністр Їнглак Чинават відмовляється подати у відставку. Вона наполягає на проведенні дострокових виборів другого лютого, хоча опозиція вже заявила, що бойкотуватиме голосування.
XS
SM
MD
LG