Спеціальні потреби

Солдати у Бангкоку взяли штурмом табір антиурядових демонстрантів


В ході операції проти тайських опозиціонерів, які отаборилися в одному з ділових кварталів Бангкоку, загинуло четверо людей. Втім урядові сили кажуть, що ситуація під контролем.

Лідери демонстрантів, відомих як «червоні сорочки», здалися силам безпеки, і сказали своїм прихильникам, що вони припиняють розпочаті два місяці тому акції протесту, аби запобігти дальшому кровопролиттю.

Все ж в столиці столиці Таїланду спалахнули заколоти. Демонстранти підпалили головні крамниці та будівлі, включно з приміщеннями тайської фондової біржі, місцевої телевізійної станції та торговельного комплексу. Заворушення поширилися на міста поза Бангкоком. Надходять повідомлення про атаки на урядові будинки в містах Удонтхані та Кхонкен, що на північному сході Таїланду.

Власті проголосили комендантську годину в Бангкоку, починаючи від двадцятої години за місцевим часом.

Від початку протистояння, які почалося два місяці тому, загинуло понад 60 людей. Опозиція вимагає перевибори влади.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG