Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Таїланду: не буде відстрочки виборів


Антиурядові демонстранти в центральному районі столиці Бангкока
Антиурядові демонстранти в центральному районі столиці Бангкока
Уряд Таїланду повідомив, що дострокові вибори відбудуться другого лютого, як було заплановано, незважаючи на бойкот з боку опозиції і прохання виборчої комісії, щоб голосування було відстрочено.

Про це повідомлено після зустрічі членів Кабінету міністрів і тимчасового прем’єр-міністра Їнглак Чанават, яка заявила, що вона не має повноважень відстрочити вибори.

Головні опозиційні лідери відмовитлися взяти участь у зустрічі в середу, третього дня антиурядових протестів у Бангкоку, які поглибили політичну кризу в країні.

Як і передбачалося, лідер протестів Сутеп Таугсубан відкинув повідомлення про вибори, кажучи, що голосування не повинно відбутися до часу проведення реформ і відставки пані Їнглак Чанават.

Тимчассом окремі повідомлення про випадки невеликого насильства протягом ночі загрожують посиленням політичного протистояння.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG