Спеціальні потреби

Від вибуху бомби був поранений командувач сил сирійської опозиції


За даними сирійських активістів, у результаті вибуху бомби отримав поранення головнокомандувач сирійської опозиції, який відвідував місто на сході Сирії.

Базована у Великобританії організація Syrian Obervatory for Human Rights повідомляє, що від вибуху бомби постраждав Ріад аль-Асад, командувач Вільної сирійської армії, який на початку кризи вийшов з лав cирійської армії.

У той же час була піддана артилерійському обстрілу площа в центрі Дамаска, де знаходиться штаб-квартира сирійської армії, готель та будинок державного телебачення.

За даними державних ЗМІ, у результаті обстрілу одна людина загинула, і до шести отримали поранення.

Також у понеділок Муаз Хатіб, який подав у відставку з посади лідера опозиційної Сирійської національної коаліції, заявив, що він візьме участь у зустрічі Ліги арабських держав у Катарі. Він сказав, що виступить зі зверненням під час дводенної конференції, яка розпочнеться у вівторок у Досі.

У неділю арабські дипломати заявили, що ЛАД запросила Хатіба та тимчасового прем’єр-міністра Гасана Хітто представляти Сирію на зустрічах. Ліга арабських держав тимчасово припинила членство Сирії у своїх лавах у 2011 році і більшість її членів закликали до усунення з посади президента Сирії Башара аль-Асада.

Хатіб залишив свою посаду в неділю, кажучи, що міжнародна громада не зробила достатьно для того, аби допомогти сирійському народу захистити себе від сил президента Асада. Ще раніше він попереджав, що облишить свою посаду, якщо члени коаліції перейдуть певну межу, не уточнюючи, що саме він мав на увазі. Хатіб виступав проти призначення Хітто в якості свого наступника.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG