Спеціальні потреби

Активісти: сирійські повстанці захопили урядову авіабазу


За повідомленням активістів, сирійські повстанці, які виступають проти режиму президента Башара аль-Асада, захопили базу урядових військово-повітряних сил на півночі Сирії - через день після взяття ними контролю над найбільшою в країні гідроелектростанцією.

У повідомленні базованої у Лондоні сирійської правозахисної організації Syrian Observatory for Human Rights, зазначається, що повстанці контролюють авіабазу аль-Джаррах у провінції Алеппо.

Опозиційні Місцеві координаційні комітети повідомляють, що аеродром взято після запеклих боїв, що тривали кілька днів. Також повідомляється про бої у вівторок на іншій урядовій авіабазі в Алеппо.

Тим часом генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун заявив, що Сирія прямує в напрямку «самознищення» і закликав сирійський уряд та Раду Безпеки ООН вдатися до конкретних кроків для подолання кризи.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG