Спеціальні потреби

Сирійські повстанці повідомляють про захоплення авіабази


За повідомленням активістів опозиції, сирійські повстанці захопили стратегічну військову авіабазу на півночі Сирії після запеклих боїв з урядовими військами.

Сирійська правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що Вільна сирійська армія повністю контролює аеропорт Тафтаназ. Підтвердження цього повідомлення незалежними джерелами інформації немає оскільки Сирія перекрила доступ до країни іноземним журналістам.

Правозахисна організація помістили в Інтернеті відео, на якому видно повстанців всередині будівлі аеропорту та сирійських солдатів, які покидають авіабазу, над якою підносяться хмари чорного диму.

Речник Syrian Observatory for Human Rights Рамі Абдул-Рахман заявив, що це найбільша військова авіабаза, захоплена повстанцями з часу спалаху повстання проти президента Башара аль-Асада 22 місяці тому. У повідомленнях зазначається, що повстанці вивезли з бази зброю та іншу військову техніку.

Втім, у п’ятницю американські та російські дипломати, зустрічаються зі спеціальним посланцем ООН і ЛАД у Сирії Лахдаром Брагімі для обговорення політичних шляхів припинення конфлікту у Сирії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG