Спеціальні потреби

Повстанці вчинили напад на аеропорт на півночі Сирії


За повідомленням активістів опозиції, у середу урядові сирійські війська і сили повстанців зводили запеклі бої біля військового аеропорту в північній провінції Ідліб. У вівторок, подібні сутички спонукали владу закрити аеропорт в Алеппо. Активісти опозиції кажуть, що в середу урядові літаки бомбардували бензоколонку неподалік Дамаска. Згідно з повідомленнями, загинули десятки людей, які стояли в черзі, щоб придбати пальне.

Базована у Великобританії сирійська правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що повстанці вчинили напад на авіабазу біля міста Тафтаназ. За даними спостерігачів, участь у боях беруть ісламістські екстремістські угруповання.

Поки що немає підтвердження цього повідомлення з боку уряду, який воює з опозиційними активістами протягом майже двох років.

У вівторок, урядова авіація бомбила східні передмістя столиці й контрольовані повстанцями райони Алеппо. Влада Сирії оголосили про закриття аеропорту Алеппо з уваги на напади повстанців.

Антиурялові активісти також повідомили про запеклі бої на передмісті Дамаска Дарайя. За повідомленням опозиційних сил, у вівторок внаслідок сутичок у Сирії загинуло щонайменше 75 людей.

Сирійські повстанці намагаються усунути від влади президента Башара аль-Асада. Правозахисники стверджують, що з початку мирних антиурядових виступів у березні 2011 року, які переросли у заворушення, а потім в повномасштабний конфлікт, що охопив всю країну, загинули 45 тисяч осіб.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG