Спеціальні потреби

Здійснено повітряні удари по двох лікарнях в Алеппо


Медики перевіряють збитки, завдані польовій лікарні в результаті повітряного удару в Алеппо
Медики перевіряють збитки, завдані польовій лікарні в результаті повітряного удару в Алеппо

У середу вранці здійснено повітряні удари по двох найбільших лікарнях у східному районі сирійського міста Алеппо. Знищення, завдані повітряними ударами, тимчасово припинили працю лікарень, обмежуючи і без того медичну опіку в місті, яке зазнало нищівних руйнувань протягом понад п’ятирічного громадянського конфлікту.

Лікарні М2 і М10 знаходяться в районі Алеппо, який перебуває під контролем повстанців, що виступають проти правління президента Башара аль-Асада.

Цього тижня сирійські урядові сили повідомили про нову наступальну операцію з метою відновити свій контроль над Алеппо. Це сталося після провалу найновішої угоди про припинення вогню, метою якої було аідновити спокій і постачити продовольчу та медичну допомогу мешканцям Алеппо та інших районів. Вдалося постачити лише невелику частину допомоги, після чого автоколона з допомогою була знишена в результаті повітряного удару.

Адгам Саглул із Сирійсько-Американського медичного товариства заявив, що повітряні удари в середу були навмисними, і що у східному районі Алеппо залишилось лише 29 лікарів, які надають допомогу 350 тисячам людей.

Поки що невідомо, хто несе відповідальність за атаки на лікарні. Сирійські війська, їх російські союзники і очолені США коаліційні сили бомбардують різні об’єкти в різний час і звинувачують одні одних в атаках на цивільні об’єкти.

Дивіться також: Ось як раніше телевізійні дебати впливали на американські президентські вибори

Ось як раніше телевізійні дебати впливали на американські президентські вибори. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

XS
SM
MD
LG