Спеціальні потреби

Обама шукає підтримки Конгресу для атаки проти Сирії


Президент Барак Обама робить заходи для отримання підтримки з боку Конгресу, щоб вдатися до військових дій проти Сирії. Проте деякі законодавці висловлюють свої сумніви щодо цього плану, а Росія піддає під сумнів докази.

У понеділок президент приймає в Білому домі видатного сенатора Джона Маккейна, який уже довший час закликає президента вдатися до рішучих заходів проти Сирії. Маккейн сказав у неділю, що Сполучені Штати повинні зробити більше, ніж лише доручити обмежені повітряні удари, та включити погрозу про усунення президента Башара аль-Асада від влади.

Деякі члени Конгресу дотримуються іншої думки, піддаючи під сумнів плани застосування військової сили.

В неділю американські офіційні особи ознайомили деяких законодавців з даними розвідки, згідно з якими минулого місяця сирійські війська застосували отруйний газ проти цивільного населення неподалік Дамаска, вбиваючи понад 1000 людей.

Проте в понеділок міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що докази, постачені Сполученими Штатами, непереконливі, в них немає географічних координатів і прізвищ осіб, пов’язаних з хімічною атакою.
XS
SM
MD
LG