Спеціальні потреби

Сирійські повстанці захопили місто неподалік кордону з Туреччиною


Сирійські правозахисники повідомили, що повстанські сили захопили місто Гарем неподалік кордону з Туреччиною. Вони витіснили з нього урядові війська після кількатижневої облоги.

У вівторок вранці, за повідомленням активістів, повстанці захопили останню військову базу в місті Гарем, що в провінції Ідліб, поширюючи свій контроль над північними районами, які межують з Туреччиною. Поки що ця інформація не була підтверджена з незалежних джерел, тому що сирійські органи влади обмежують діяльність в країні іноземних кореспондентів.

Тимчасом міжнародний посланник Лахдар Брагімі продовжує свої мирні зусилля в Дамаску, зустрічаючись з представниками опозиційних сил, які толерує уряд президента Башара аль-Асада.

Після розмов, голова Національного координаційного органу за демократичні зміни Гассан Абдул Азім заявив, що Брагімі ознайомив присутніх зі своїми спробами закріпити американсько-російську угоду про врегулювання 21-місячної кризи в Сирії. Азім висловив підтримку, за його словами, поміркованій політичній розв’язці, яка б «врятувала сирійський народ».

Очолене Азімом угруповання не входить до складу Сирійської національної коаліції, яку недавно визнали понад 110 країн як легітимного представника сирійського народу.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG