Спеціальні потреби

Американці проти ударів по Сирії


Президент Барак Обама і деякі провідні законодавці США виступають на підтримку військового втручання в ситуацію в Сирії, проте, за ознаками, їм слід ще багато чого зробити, щоб переконати американський народ у необхідності такої операції.

Згідно з результатами опитування, проведеного Washington Post і ABC News, 59 відсотків американців виступають проти ракетних ударів по Сирії, «за» - 36 відсотків.

Опитування також показало, що підтримка авіаударів по Сирії збільшилася б з 36 до 46 відсотків, якщо Великобританія і Франція взяли б участь у кампанії.

За даними дослідження громадської думки, проведеним Pew Research Center, проти авіаударів по Сирії виступило 48 відсотків опитаних, «за» - тільки 29.

74 відсотки вважають, що операція в Сирії викличе посилення антиамериканських настроїв, у той час як 61 відсоток вважає, що авіаудари призведуть до довгострокової військової участі США в сирійському конфлікті.

В обох опитуваннях взяли участь 1 000 осіб в період з 29 серпня по 1 вересня, тобто до того, як президент Обама і представники його адміністрації виступили з новими заявами про необхідність авіаударів.

Статистична похибка опитування становить 3,5%.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG