Спеціальні потреби

Курдські та інші збройні угруповання використовують неповнолітніх солдатів


Мітинг на підтримку курдів
Мітинг на підтримку курдів

Правозахисна організація Вахта прав людини (Human Rights Watch) повідомила в середу, що курдські бойовики в Сирії і далі використовують неповнолітніх солдатів, хоча рік тому обіцяли цього вже не робити. У повідомленні сказано, що курдські бойові частини зробили деякий поступ у демобілізації деяких неповнолітніх солдатів, але місцеві та міжнародні організації все-таки задокументували 59 неповнолітніх вояків, які або пішли добровольцями до збройних формувань, або їх було завербовано.

Правозахисна організація повідомила, що їй вдалося підтвердити сім таких випадків у розмовах з родинами. Вона також заявила, що курдські збройні сили відповіли на листа про звинувачення, кажучи, що вони опинилися під «значним викликом» у спробах покласти край участі неповнолітній у збройних діях з приводу поточних боїв у Сирії, які вже продовжуються понад чотири роки.

Курди – лише одна з багатьох сторін конфлікту в Сирії, в якому беруть участь також сирійські урядові війська, повстанські угруповання, такі як Вільна сирійська армія, збройні формування, включно з «Ісламською державою» і пов’язаним з аль-Кайдою Фронтом аль-Нусра.

Використання неповнолітніх солдатів іншими угрупованнями в Сирії було задокументоване двома правозахисними організаціями і ООН протягом усього конфлікту, який розпочався у березні 2011 року.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG