Спеціальні потреби

Президент Сирії аль-Асад вірить у перемогу над повстанцями


Президент Сирії Башар аль-Асад висловив переконання, що збройні сили вийдуть переможцями у кризі в країні.

У зверненні з нагоди Дня Збройних сил Сирії президент сказав, що без цього довір’я уряд не був би здатний ставити опір дворічній агресії.

Конфлікт у Сирії розпочався повстанням у березні 2011 року проти правління Асада. Пізніше він перетворився у громадянську війну, в результаті якої загинуло понад 100 тисяч людей і мільйони сирійців були змушені покинути свої домівки.

Як уряд, так і повстанці, що виступають проти президента, звинувачують один одного у застосуванні хімічної зброї в ході конфлікту.

У середу Організація Об’єднаних Націй повідомила, що її експерти «у якнайближчому часі» відбудуть до Сирії для перевірки трох місць, де, можливо, була застосована хімічна зброя. Представник ООН сказав, що одне із місць – це село Хан аль-Ассаль неподалік Алеппо. Двох інших місць він не назвав.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG