Спеціальні потреби

Росія і Китай занепокоєні з приводу ізраїльського авіарейду на Сирію


Після генерального секретаря ООН Пан Гі Муна, також Росія і Китай висловили занепокоєння з приводу того, що представники розвідувальних установ називають рейдом ізраїльських літаків у неділю на військові об’єкти неподалік столиці Сирії Дамаска.

Міністерство закордонних КНР заявило в понеділок, що воно виступає проти застосування сили, і повторило свій заклик до пошанування національного суверенітету.

Росія висловила занепокоєння з приводу можливості поширення сирійського конфлікту.

Бан Гі Мун закликав усі сторони діяти відповідально, щоб запобігти ескалації того, що він назвав «уже нищівним і дуже небезпечним конфліктом».

Державний секретар США Джон Керрі, який у понеділок відбув до Москви, обговорюватиме ситуацію в Сирії з президентом Володимиром Путіним.

Неназвані джерела розвідки заявили, що Ізраїль бомбардував транспорт дуже точних керованих ракет Фатх-110 з Ірану, які зберігалися на складі в Міжнародному аеропорту в Дамаску. Вони були призначені для базованого в Лівані екстремістського угруповання Гезболла для застосування проти Ізраїлю.

Сирійські активісти з базованої у Великобританії організації Syrian Observatory for Human Rights повідомили, що в результаті ізраїльського рейду загинули 42 сирійські солдати. Проте сирійський уряд не подав кількості загиблих.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG