Спеціальні потреби

Посол Сирії в Іраку перейшов на бік опозиції


Посол Сирії в Іраку Наваф Фарес перейшов на бік опозиції і приєднався до повстання проти президента Башара аль-Асада.

У заяві, яку транслював арабсько-мовним телеканал «аль-Джазіра», Фарес закликав військових країни зробити те саме кажучи, що немає жодної честі у вбивстві свого власного народу.

Він також заявив, що режим перетворив правлячу партію Баас у засіб пригноблення сирійського народу і його мрій про свободу та гідність.

В оприлюдненій у четвер заяві, Міністерство закордонних справ Сирії повідомило, що Фареса звільнено зі службових обов’язків і, що він не має вже жодних зв’язків з МЗС чи посольством Сирії у Багдаді.

Фарес став першим високопоставленим сирійським чиновником, який покинув уряд Асада з часу кривавого повстання, яке спалахнуло у Сирії 16 місяців тому.

У Вашингтоні, прес-секретар Білого дому Джей Карні назвав рішення Фареса перейти на бік повстанців ознакою того, що підтримка Асада як в його власному уряду, так і на міжнародній арені - «розвалюється».

Нагадаємо, що минулого тижня з Сирії втік один із високопоставлених генералів сирійської армії Манаф Тлас.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG