Спеціальні потреби

Сирійський пілот попросив притулку в Йорданії


Гомс
Гомс
У Йорданії міністр інформації повідомляє, що пілот сирійського винищувача приземлився на йорданській військовій базі і попросив політичного притулку. В такий спосіб він вирішив покинути лави збройних сил президента Сирії Башара аль-Ассада.

У четвер сирійські медіа повідомили про те, що військові втратили зв’язок з одним зі своїх пілотів, який брав участь у тренуваннях і керував на той момент російським винищувачем МІГ-21. Це чи не перший випадок, коли з лав збройних сил Сирії утікає пілот.

Все це відбувається на фоні зростаючого насильства в країні. Так у четвер правозахисники, як також самі сирійці повідомили, що внаслідок обстрілу урядовими військами міста Гомс загинуло ще двоє осіб. А внаслідок артилерійського обстрілу в південному місті Інкгіл у провінції Дараа загинуло щонайменше 9 людей.

За повідомленнями «Червоного хреста», як влада так і опозиція пообіцяли тимчасово припинити бойові дії, щоби бригади медиків могли вивезти з міст хворих і поранених, як також забезпечити людей необхідними медикаментами.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG