Спеціальні потреби

Китай заявив, що виступає проти втручання у справи Сирії


Китай заявив, що він, як і Росія, виступає проти іноземного втручання у конфлікт у Сирії. У час візиту президента Росії Володимира Путіна у Пекіні представник Міністерства закордонних справ КНР Лю Веймінь заявив, що обидві країни виступають проти зміни режиму в Сирії за допомогою сили, яку вже 11 років очолює президент Башар аль-Асад. Таку заяву він зробив у час зустрічі російського гостя з китайськими лідерами, в цьому числі з президентом Ху Цзіньтао.

Представник МЗС Китаю сказав, що Росія і Китай і далі закликають до негайного покладення краю насильству в Сирії і до початку політичного діалогу між урядом Асада та опозицією. Китай і Росія повторно блокували зусилля Заходу та арабських країн, які чинять тиск на зміну режиму та наклали санкції на сирійський уряд і його лідерів.

У вівторок Дамаск заявив, що видворяє дипломатів кількох країн. Це відплатні дії на недванє видворення сирійських дипломатів.

Сирійський уряд заявив, що видворяє послів та інших дипломатів США, Великобританії, Франції і Туреччини. Деякі із цих дипломатів уже раніше виїхали з Сирії на знак протесту проти придушення повстанців сирійським урядом.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG