Спеціальні потреби

У таборі палестинських біженців ідуть бої між повстанцями і сирійськими солдатами


Сирійські активісти повідомили, що в таборі палестинських біженців у Дамаску спалахнули запеклі бої. Повстанці, які виступають проти президента Башара аль-Асада, намагаються витіснити з табору бойовиків, які підтримують сирійський уряд.

Сутички в таборі Ярмук сталися сталися через два дні після того, як – за повідомленням активістів – сирійські літаки збомбардували табір, у результаті чого загинуло восьмеро людей.

Тимчасом американська телевізійна мережа NBC повідомила, що її головний іноземний кореспондент Ричард Енґел та його співробітники перебувають у безпечному місці після того, як їх викрали і тримали на території Сирії.

Телемережа NBC повідомила, що Енґела та його колег захопила невідома група після того, як у четвер вони ввійшли до північно-західного району Сирії з території Туреччини. Вони були звільнені в понеділок після збройної сутички і у вівторок неушкодженими повернулися до Туреччини.

Телемережа NBC заявила, що викрадачі, як вважається, не були віддані президенту Башару аль-Асаду, та що під час утримання журналістів не було ні контаку із зловмисниками, ні вимоги викупу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG